Системи очистки води Застосування Проблеми та рішення Квартири, котеджі...
Компанія ОНІКО пропонує системи для виробництва як традиційного гіпохлориту натрію, так і змішаних оксидантів безпосередньо на місці їх використання. Обидві технології забезпечують підвищену безпеку при необхідному рівні залишкового хлору. Компанія ОНІКО пропонує прогресивні і економічно вигідні методи знезараження води для басейнів, фонтанів, аквапарків, котеджів і для водопровідної води які відповідають найжорсткішим санітарним нормам. Методи для знезараження стічних вод. Компанія ОНІКО пропонує рішення по знезараженню води змішаними оксидантами: забезпечення приємного смаку і запаху води, поліпшення мікрофлокуляціі, підтримка рівня залишкового хлору, видалення біоплівки. Компанія ОНІКО пропонує послуги з водопідготовки для квартир, котеджів та приватних басейнів; монтаж та сервісне обслуговування систем очистки та знезараження водопровідної води, води із свердловин, та води в басейні. Розрахунок необхідного обладнання і створення пропозиції.
детально
детально
детально
детально

Обладнання для отримання змішаних оксидантів виробляє корпорація MIOX Co. (США).
Ексклюзивним дистриб’ютором корпорації MIOX в Україні є компанія ОНІКО.

Компанія ОНІКО пропонує розроблені в Корпорації MIOX системи по виробництву гіпохлориту натрію або змішаних оксидантів для знезараження води різної якості, в залежності від джерела отримання, та забезпечує виконання вимог Державних санітарних норм та правил 2.2.4-171-10 - "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

Виробництво розчину гіпохлориту натрію або змішаних оксидантів безпосередньо на місці їх споживання є єдиним ефективним, економічно вигідним та альтернативним способом знезараження води, який відповідає трьом найважливішим вимогам: ефективне знищення мікроорганізмів, безпечне виробництво дезінфектанта та належний хімічний склад води.
В місті Коломия Івано-Франківської області відмовились від хлорування води
  

Відеорепортажі можливо подивитись відео 1, відео 2, відео 3.
Новини

Виставка WWM 2017
05.04.2017 Компанія ОНИКО прийме участь в Міжнародній виставці "Waste Water Management 2017"
Конференція РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЯКІСНЕ ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
20.01.2017 Компанія ОНІКО прийме участь в конференції, м. Яремче, Івано-Франківська обл., 7-12 лютого 2017 р.
© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.