Системи очистки води Очистка води Дозуючі системи Пошук витоків води
Компанія ОНІКО пропонує системи для виробництва як традиційного гіпохлориту натрію, так і змішаних оксидантів безпосередньо на місці їх використання. Обидві технології забезпечують підвищену безпеку при необхідному рівні залишкового хлору. Компанія ОНІКО пропонує послуги з водопідготовки для квартир, котеджів та приватних басейнів; монтаж та сервісне обслуговування систем очистки та знезараження водопровідної води, води із свердловин, та води в басейні. Розрахунок необхідного обладнання і створення пропозиції. Компанія ОНІКО пропонує дозуюче обладнання. Компанія ОНІКО пропонує обладнання для пошуку витоків води компанії GUTERMANN (Німеччина). Лінійка обладнання охоплює усі сфери традиційних методів акустичного пошуку витоків. Офіційна гарантія виробника складає 2 роки.
детально
детально
детально
детально

Обладнання для отримання змішаних оксидантів виробляє корпорація MIOX Co. (США).
Ексклюзивним дистриб’ютором корпорації MIOX в Україні є компанія ОНІКО.

Компанія ОНІКО пропонує розроблені в Корпорації MIOX системи по виробництву гіпохлориту натрію або змішаних оксидантів для знезараження води різної якості, в залежності від джерела отримання, та забезпечує виконання вимог Державних санітарних норм та правил 2.2.4-171-10 - "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

Виробництво розчину гіпохлориту натрію або змішаних оксидантів безпосередньо на місці їх споживання є єдиним ефективним, економічно вигідним та альтернативним способом знезараження води, який відповідає трьом найважливішим вимогам: ефективне знищення мікроорганізмів, безпечне виробництво дезінфектанта та належний хімічний склад води.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОШУКУ ВИТОКІВ ВОДИ

Компанія ОНІКО пропонує вашій увазі обладнання для пошуку витоків води фірми GUTERMANN. Усе обладнання розроблено та виготовлено в Німеччині.

Обладнання фірми GUTERMANN, є світовим лідером серед технологій для акустичного пошуку витоків води. Лінійка обладнання охоплює усі сфери традиційних методів акустичного пошуку витоків. Системи постійного моніторингу мереж водопостачання, зарекомендували себе як лідери інтелектуального керування втратами води.
В місті Коломия Івано-Франківської області відмовились від хлорування води
  

Відеорепортажі можливо подивитись відео 1, відео 2, відео 3.
Новини

Відгуки відвідувачів
04.05.2018 Відгуки відвідувачів стенду компанії ОНІКО на IX Міжнародному медичному форумі. Квітень 2018. м. Київ.
Виставка AquaTherm Kyiv 2018
01.05.2018 Компанія ОНІКО прийме участь у 20-ій Міжнародній виставці AquaTherm Kyiv 2018. 15-18 Травня 2018 р. Наш стенд №3-А3-1 AquaTherm Kyiv 2018
© Використання всіх матеріалів сайту можливе лише при письмовому дозволі адміністрації компанії ОНІКО.